⚡Mobil Rezervasyon

ALANYA ATV TURU

Alanya Çıkışlı ⭐⭐⭐⭐

Şimdi Al Sonra Öde

25.00 Şimdi Rezervasyon Yap Tur Günü Öde
    Size En iyi hizmeti sunuyoruz.
  • 7/24 Müşteri Desteği
  • En İyi Fiyat Garantisi
  • Kolay Rezervasyon
  • Tur Gününde Ödeme
  • Ücretsiz Transfer

ALANYA ATV SAFARİ TURLARI


 Otelden ayrılış
 Tanıtım toplantısı ve brifing
 Test sürüşü (ATV yönetimi becerilerinizi test edin)
 ATV safarileri (yaklaşık 25-30 km)
 Fotoğraf çekmek ve yüzmek için mola 
 Otele dönüş.

Kalkış / Varış saati: 09:00 – 13:00 veya 13:30 – 17:30

(Alınış zamanı otelinizin konumuna göre değişebilir. Rezervasyon sonrasında tam alınış zamanı size bildirilir.)


Ücrete Dahil Olanlar:

 Otelden ve geri dönüş transferi
 Sigorta
 Dörtlü Bisiklete binmek
 Kask

Ek ücret:


 İçecekler
 Profesyonel video ve fotoğraf çekimi (isteğe bağlı)

Yanınıza almanız gerekenler: kamera, rahat kıyafetler ve ayakkabılar, güneşten korunma gereçleri, başörtüsü, gözlük, mayo

ATV SAFARİ AKTİVİTE GALERİ ALANYA

ALANYA ATV SAFARİ


ATV motorları tamamen otomatiktir ve herhangi bir zorluğu kesinlikle yoktur ve kullanımı çok basittir. Bilmeniz gereken tek şey el ile yapılması gereken gaz – fren ilişkisidir. Tura başlarken önce sizlere tanıtımı yapıldıktan sonra ve birkaç sürüş deneyimine sahip olduktan sonra bu tur için hazırlanırsınız.


Bütün grupla birlikte deneyimli rehberler eşliğinde 30 km yaklaşık olarak 3 saat ATV motoru süreceksiniz. Turun ortalarına doğru dim çayında mola verilmektedir. Bu mola da isteyen yüzme, dinlenme veya fotoğraf çekilebilir.


Yaşı on iki den küçük olan miniklerimiz büyüklerinin arkasına binerek bu tura katılabilirler. Bu tur ilginizi çektiyse ve daha farklı heyecan arıyorsanız eğer sizleri Alanya At Safari programına davet etmekteyiz.


Mutlaka onu da denemelisiniz Alanya Atv Safari Turu Tavsiye Turumuz boyunca bol bol çamurun içerisinden geçeceğimiz için üzerinize kirlenmesinden rahatsız olmayacağınız kıyafetler giymenizi tavsiye ederiz. Yanınıza yedek kıyafet almak isteyebilirsiniz. Turumuz boyunca telefon ve fotoğraf makinesi gibi eşyalarınızı korumanızı tavsiye ederiz. Güneşin zararlı ışınlarından korunmak adına güneş kremi, güneş gözlüğü ve şapka gibi eşyalarınızı da yanınıza almanızı tavsiye ederiz.


. Alanya Atv Safari Turu için öncelikle sizleri araçlarımız ile otellerinizden alarak turumuzun başlangıç noktasına doğru kısa bir yolculuğa çıkıyoruz. Burada sizleri güler yüzlü profesyonel ekibimiz karşılayarak ATV’lerimizin bulunduğu alana doğru davet ediyorlar.


Alanında uzman lisanslı eğitmenlerimiz ile tanışmanızın ardından eğitmenlerimiz sizlere Atv motorlarımızı tanıtacak ve turumuz ile ilgili tanıtım yaparak sizlere eğitim vereceklerdir. Eğitmenlerimiz eşliğinde birkaç sürüş denemesi yapıp hazır olmanızın ardından ise turumuz başlayacaktır.


Siz ve diğer misafirlerimiz ile uzun bir konvoy oluşturarak eğitmenlerimiz eşliğinde bu keyifli maceraya başlayacağız. Turunuz boyunca Toros dağlarının eteklerinde sizler için özel olarak hazırlanmış eğlence ve macera dolu Off-Road parkuru ve çeşitli etaplar beklemektedir. Bu alanlarda doyasıya eğlenerek çamurlu arazilerden geçecek ve bol bol da kirleneceğiz. Turumuza özellikle arkadaş gruplarınız, aileniz ve sevdikleriniz ile birlikte katılım sağlarsınız eğlenceniz kat kat artacak demektir.


Tur boyunca kendi aranızda yapacağınız yarışlar gününüze hem rekabet hem de eğlence katacaktır. Turumuzun süresinin ortalarına doğru Dim Çayı’nın bulunduğu noktada bir mola vereceğiz. Bu mola süresi boyunca isterseniz yüzerek serinleyebilir veya fotoğraflar çekip dinlenebilirsiniz.


Bizim tavsiyemiz ise Dim Çayı’nın eşsiz suları içerisinde serinlemenizden yana olacaktır. Buradaki molamız ardından tekrardan yola çıkıp maceraya devam edeceğiz. Turumuzun sonuna yaklaştığımızda başlangıç noktasına geri dönmek için harekete geçeceğiz.


Burada sizleri yine otellerinize bırakmak için araçlarınız bekliyor olacaklar. Araçlar ile otellerinize ulaşmanız ardından Alanya Atv Safari turumuz başarılı bir biçimde son bulmuş olacak.

Turumuzun süresinin ortalarına doğru Dim Çayı’nın bulunduğu noktada bir mola vereceğiz. Bu mola süresi boyunca isterseniz yüzerek serinleyebilir veya fotoğraflar çekip dinlenebilirsiniz. Bizim tavsiyemiz ise Dim Çayı’nın eşsiz suları içerisinde serinlemenizden yana olacaktır. Buradaki molamız ardından tekrardan yola çıkıp maceraya devam edeceğiz.


Turumuzun sonuna yaklaştığımızda başlangıç noktasına geri dönmek için harekete geçeceğiz. Burada sizleri yine otellerinize bırakmak için araçlarınız bekliyor olacaklar. Araçlar ile otellerinize ulaşmanız ardından Alanya Atv Safari turumuz başarılı bir biçimde son bulmuş olacak.


Tur Saatleri;
Sabah: 09.00-13:00

[WPSM_AC id=2264]

En Popüler Aktiviteler

⚡Mobil Rezervasyon

Tekne Turu Alanya

Hemen Rezevrasyon
Alanya Çıkışlı ⭐⭐⭐⭐
Tekne Turu eğlenceli ve keyifli bir gün Alanya tekne...
200.00 Şimdi Rezervasyon Yap Tur Günü Öde
⚡Mobil Rezervasyon

Mahmutlar Türk Hamamı

Şimdi Al Sonra Öde
Alanya Çıkışlı ⭐⭐⭐⭐
Alanya Türk Hamamı'na gitmek için istediğiniz zaman seçebilirsiniz ,...
25.00 Şimdi Rezervasyon Yap Tur Günü Öde
⚡Mobil Rezervasyon

Alanya Dolphin Park

Hemen Rezevrasyon
Alanya Çıkışlı ⭐⭐⭐⭐
Alanya Yunus Parkı'nı ziyaret etmek , suların en...
27.00 Şimdi Rezervasyon Yap Tur Günü Öde
⚡Mobil Rezervasyon

Alanya Catamaran Tekne Turu

Şimdi Al Sonra Öde
Alanya Çıkışlı ⭐⭐⭐⭐
Alanya Katamaran Turu ile sizi mükemmel Türk Akdeniz'in mağaraları...
20.00 Şimdi Rezervasyon Yap Tur Günü Öde
7/24 Müşteri Desteği Herhangi bir soruyu çevrimiçi sohbet, telefon veya e-posta yoluyla cevaplamak için hazırız.
[WPSM_AC id=2232]
Kolay Rezevrasyon