Konaklı Yamaç Paraşütü

BELEK Çıkışlı ⭐⭐⭐⭐

Hemen Rezevrasyon

49.00 Şimdi Rezervasyon Yap Tur Günü Öde
    Size En iyi hizmeti sunuyoruz.
  • 7/24 Müşteri Desteği
  • En İyi Fiyat Garantisi
  • Kolay Rezervasyon
  • Tur Gününde Ödeme
  • Ücretsiz Transfer
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

Konaklı’dan Yamaç Paraşütü fiyatları,

Alanya yamaç paraşütü turu (Paragliding) uzun yıllar disiplinli bir eğitim sonucu yetişmiş uluslararası havacılık federasyonu FAI ve THK yetkili kurumlarca belgelendirilmiş deneyimli pilotlarımız eşliğiyle Alanya’ nın girişindeki Yassı Tepe’ den atlayarak dünyaca ünlü Kleopatra Plajı’ na yumaşak bir şekilde iniş yaparak gerçekleştirdiğimiz heyecan dolu zevkli bir uçustur.

Transferler – Alanya ve beldelerinden transferlerimiz vardır. Alanya Merkez harici transfer talepleri için extra transfer ücreti talep edilir.

Atlayış – Yaklaşık 800 metreden atlayış yapılır ve rüzgarla beraber 1000 metreye kadar çıkılabilir.

Uçuş Süresi – Atlayıştan sonra havada kalma süresi rüzgarın durumuna göre 15 – 25 dakika arası değişir.

İniş – Uçuş bitiminde Alanya’ nın batısındaki Kleopatra Plajı’ ndaki pistimize iniş yapılır.

Alanya Yamaç Paraşütü ile Adrenalini Zirvede Yaşayın!

Alanya yamaç paraşütü ile yaşayacağınız heyecanı, deneyimli pilotlar ile güvence altına almak ve Alanya’ya tepeden şahit olmak ister miydiniz? O halde hava koşullarının el verdiği sürece, neredeyse her gün düzenlediğimiz programlarımıza katılmak için, hemen Antalyaturu ile iletişime geçmelisiniz! Yaşınız fark etmeksizin; en az 40, en fazla ise 120 kilodaysanız, yamaç paraşütü yapmak için önünüzde hiçbir engel kalmıyor. Çünkü sizlere sağladığımız üst düzey ekipmanlarımız ve alanında uzman pilotlarımızla tamamen güven altındasınız. Yassı Tepe’den gerçekleştireceğimiz atlayışlar ile Alanya’nın eşsiz güzelliğine şahit olmak ve Alanya’nın simgelerinden biri olan Alanya kalesini tepeden görmek, oldukça heyecanlı olmaz mıydı? Ayrıca; sekizgen yapısı ile şehrin sembolü haline gelmiş Kızıl Kuleyi ve berrak sulara ev sahipliği yapan Kleopatra plajı gibi birçok güzelliğe tepeden kuşbakışı bakmak da cabası! Sizler de Alanya yamaç paraşütü gibi eşsiz deneyimi yaşamak ve doğa harikası güzelliklere şahit olmak için, indirimli fiyatlarımızı kaçırmayın.

Tandem Yamaç Paraşütü Yaparak Gökyüzünün Sahibi Olun!

Şehrin tüm güzelliklerinin sahibi, şüphesiz ki gökyüzüdür. Siz de eşsiz bir deneyim yaşamak ve Alanya’nın müthiş güzelliklerinin sahibi gökyüzü ile buluşmaya hazır mısınız? FAI ve THK yetkili kurumlar tarafından belgelendirilmiş pilotlarımız eşliğinde, içinizde hiçbir şüphe ve korku kalmadan Alanya yamaç paraşütü ile sizlere adrenalin doruklarını yaşatıyoruz.

Hava koşullarına göre, yaklaşık 15-25 dakika arası vakit geçireceğiniz gökyüzünde, sizlere sadece eşlik etmiyor; aynı zamanda keyifli anlarınızın fotoğraflarını ve videolarını çekerek, beğeninize sunuyoruz. Yassı Tepe’den gerçekleştirdiğimiz atlayışlarla hava koşullarının izin verdiği müddetçe, 800 veya 1000 metre yüksekliğe kadar atlayış gerçekleştiriyor ve inişimizi Kleopatra plajına yaparak, Alanya’yı keşfetmenizi sağlıyoruz!

Alanya Yamaç Paraşütü Fiyatları Listemiz ile Keyifli Anları Kolayca Yaşayın

Alanya yamaç paraşütü fiyatları listemiz, ekipmanlarımızın kalitesi, pilotlarımızın profesyonelliği ve firmamızın Antalyaturu’nun deneyimi şeklinde, sizlere bir paket olarak sunulmaktadır. Siz değerli misafirlerimizin, yerli veya turistik olma durumlarını her firma gibi gözetiyor ve farklı fiyat politikaları kullanıyoruz. Yaşayacağınız eşsiz deneyimin heyecanını, sizlere eşlik etmekle kalmıyor, transfer sorunu yaşayan misafirlerimize de elbette müthiş bir ilgiyle yardımcı oluyoruz. Sizler de Alanya yamaç paraşütü heyecanını tatmak ve gökyüzünde adeta bir kuş gibi süzülmek için, işinin ehli Antalyaturu ile iletişime geçmelisiniz, Gerisi, tahmin ettiğinizden de kolay olacak.

Tur Dönemi 0-6 Yaş Arası Tur Fiyatı
2022 Ücretsiz 50.00
[WPSM_AC id=2264]

En Popüler Aktiviteler

⚡Mobil Rezervasyon

Tekne Turu Alanya

Hemen Rezevrasyon
Alanya Çıkışlı ⭐⭐⭐⭐
Tekne Turu eğlenceli ve keyifli bir gün Alanya tekne...
200.00 Şimdi Rezervasyon Yap Tur Günü Öde
⚡Mobil Rezervasyon

Kemer ATV Safari

Hemen Rezevrasyon
Antalya Çıkışlı ⭐⭐⭐⭐
Antalya’nın gözbebeği ve doğayla bütünleşmiş olan Göynük etrafında, unutulmaz...
25.00 Şimdi Rezervasyon Yap Tur Günü Öde
⚡Mobil Rezervasyon

Alanya Go Karting

Fiyat İcin Arayın
Alanya Çıkışlı ⭐⭐⭐⭐
Sadece kısa bir süreniz varsa, adrenalin seviyenizi artırmak için...
25.00 Şimdi Rezervasyon Yap Tur Günü Öde
⚡Mobil Rezervasyon

ALANYA JEEP SAFARİ HEMEN KATIL

Şimdi Al Sonra Öde
Alanya Çıkışlı ⭐⭐⭐⭐
Hem kültürel, hemde macera dolu bir tur istiyorsanız bu...
20.00 Şimdi Rezervasyon Yap Tur Günü Öde
7/24 Müşteri Desteği Herhangi bir soruyu çevrimiçi sohbet, telefon veya e-posta yoluyla cevaplamak için hazırız.
[WPSM_AC id=2232]
Kolay Rezevrasyon