⚡Mobil Rezervasyon

ALANYA’DAN MANAVGAT TEKNE TURU

Alanya Çıkışlı ⭐⭐⭐⭐

Hemen Rezevrasyon

25.00 Şimdi Rezervasyon Yap Tur Günü Öde
    Size En iyi hizmeti sunuyoruz.
  • 7/24 Müşteri Desteği
  • En İyi Fiyat Garantisi
  • Kolay Rezervasyon
  • Tur Gününde Ödeme
  • Ücretsiz Transfer
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

ALANYA’DAN MANAVGAT TEKNE TURU


 Otelden Manavgat’a doğru hareket.
Küçük bir teknede nehir gezisi
Nehir ve denizin birleştiği yerde sahilde durmak, yüzmek ve güneşlenmek için fırsat
Güvertede akşam yemeği
Şelaleleri’ni ziyaret
Otele dönüş

Kalkış / Varış Saati: 08:30 – 17:00

 (Alınış zamanı otelinizin konumuna göre değişebilir. Rezervasyon sonrasında tam alınış zamanı size bildirilir.)

Ücrete Dahil Olanlar:

 Otelden ve geri dönüş transferi
Sigorta
Rehberlik hizmetleri
Öğle yemeği
Şelaleye giriş bileti

Ek ücret:


 İçecekler
Fotoğraflar

Yanınıza almanız gerekenler: mayo, havlu, güneş kremi, rahat ayakkabılar

Alanya – Manavgat Nehir Tekne Turu

Manavgat Nehir Tekne Turu konseptinde misafirlerimiz otellerinden alındıktan sonra hemen tekne ile öncelikli olarak Manavgat Şelalesine gidilir.  Etrafında muhteşem çay bahçeleri bulunmaktadır. Bu çay bahçelerinde huzur bulmamak elde değildir. Müthiş çağlayan sesi eşliğinde bu süper manzaranın tadını çıkarabilirsiniz.


İsteyen burada güzel bir şekilde ruhunu dinlendirir, isteyen ise bu güzel manzaraların fotoğraf karelerine ulaşır. Burada ki konaklamamız bittikten sonra rotamızı Manavgat Nehrine doğru yöneltiyoruz. Burada ki turumuz yaklaşık olarak 3 saat sürecektir.


Bu üç saatlik serüven arasında çok harika zamanlar geçireceksiniz. Şanslı olan misafirlerimiz özellikle buraya ait olan ve müthiş derece de tatlı su kaplumbağlarını ve pelikanlarını görebilirler.

Bu sırada coğrafi bakımdan önemli olan Nehrin ve Akdeniz in tuzlu sularının birleştiği nokta da Kumlu Plaj bulunmaktadır.


Burada bir mola verilir ve bu harika denizde yüzmek için herkes harekete geçer. Burada dilerseniz nehirde, dilerseniz de denizde yüzme imkanı bulacaksınız. Bizce her ikisini de denemelisiniz. Burada ki molamız tamamlandıktan sonra herkes tekneye geri geçer ve bu sırada öğle yemeği servisimiz başlar.


Yemek sonrasında ise en son gideceğimiz yer Antalya nın en büyük pazarlarından birisi olan Manavgat Pazarına doğru yola çıkılır. Hatırlatma: Pazartesi ve Perşembe günleri sadece bu pazara servis vardır.

Manavgat tekne turu , Antalya’ya bağlı güzel bir ilçe olan Manavgat ortalama 60 kilometre uzaklıktadır Alanya ya ve 5 kilometre de Side ye uzaklıktadır. Bu ilçemizin en büyük özelliklerinden bir tanesi ismini kendi coğrafisine ait olan Şelale ve nehir den almaktadır.


Hepimiz mutlaka hayatımız da birkaç kez bunu duymuşuzdur. Manavgat Şelalesi veya Manavgat Nehir olarak.. Bu tur sayesinde gelen bütün misafirlerimiz bu güzelliğin tadına varacak ve keyifli zamanlar geçirecektir.

Side Manavgat Tekne Turu Güzergahı

Turumuz birbirinden güzel noktaları bir araya getirerek hem yüzmeniz hem de gezmeniz için mükemmel bir rota oluşturur. Aşağıdaki paragrafları okuyarak güzergahı sırasıyla ve daha detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Programımızı başlatmak için Side’deki otelinizden sizi yaklaşık 08:45’te, tam donanımlı, modern ve konforlu aracımızla alacağız ve teknemizin kalkacağı limana kadar araç kullanacağız.

Limana geldiğimizde güler yüzlü ve profesyonel ekip üyelerimiz tarafından tekneye buyur edileceksiniz. Geniş, temiz, tam donanımlı ve konforlu teknemizde bir yer beğenip oturduktan ve tüm misafirlerimiz hazır olduktan sonra ise engin maviliklerdeki yolculuk şölenimiz başlayacak!

Apollon Tapınağı

Turumuzun ilk durağı, Apollon Tapınağı kalıntılarını gözlemleyebileceğimiz bir mola noktası olacak. Milattan Sonra 150’lerden beri tüm ihtişamıyla göğe değen sütunlarıyla dikilen Apollon Tapınağı, etkileyici fotoğraflarınızın gözbebeği olacak. Yine bulunduğumuz noktada, antik Side Limanı’nı gözlemleyip büyüsüne kapılabileceksiniz!

Manavgat Deltası

Manavgat Nehri’nin Akdeniz’e karıştığı Manavgat Deltası, bedeninizi canlandırabileceğiniz sularıyla ve muhteşem doğasıyla bedeninizi ferahlatabileceğiniz bir yüzme molası sunacak. Tatlı ve tuzlu suların birbirine karıştığı bu noktada, eminiz ki daha önce hiç yaşamadığınız bir yüzme keyfi yaşayacaksınız!

Mola bitimi herkes yeniden teknede buluştuğunda, teknede taze taze hazırladığımız enfes öğle yemeği menüsünü beğeninize sunacağız. Birbirinden lezzetli besinleri gövdeye indirdikten ve enerjinizi tazeledikten sonra, turumuz devam edecek.

Bir sonraki durağımız, seçiminize göre şekillenecek: Cüzi bir giriş ücreti vererek Manavgat Şelalesi’ni ziyaret edecek gruba ya da Manavgat Şehir Merkezi’nde serbest zamanın keyfini sürecek olan gruba katılabilirsiniz. İlk grup, sonradan Manavgat Merkez’e transfer edilecektir.

Manavgat Şelalesi

Manavgat Şelalesi’ni ziyaret etmek isteyenler profesyonel tur rehberimiz ile ziyaretlerini gerçekleştirecekler. Meşhur şelalenin şakırtıları eşliğinde tabiatın güzelliklerini izleyip bol bol fotoğraflayabileceğiniz bu doğa harikası, oradaki süremiz boyunca ruhunuzu ve bedeninizi adeta gençleştirecek.

Manavgat Şehir Merkezi’nde Serbest Zaman

Ardından, tekne turumuz Manavgat sokaklarına taşıp kaldığı yerden devam edecek. Sıcakkanlı Akdeniz insanının doldurduğu Manavgat bulvarları, serbest zamanınız boyunca keşfedilmeyi bekleyecek.

Buradaki pazarlarda, dükkanlarda, kafelerde ve restoranlarda dilediğiniz gibi zamanınızı geçirebilir ve sıcak havanın tadını çıkarabilirsiniz.

Yüzme Molası

Geri dönüş yolunda Manavgat tekne turu programımızın son yüzme molası (yaklaşık 30 dakikalık) verilecek ve günün tatlı yorgunluğunu serinleyerek atmak isteyenleri bekleyeceğiz. Ardından bitiş noktamıza doğru açılacağız.

Akşamüstü 17:30 civarlarında Manavgat tekne turu programımız sona erecek. Ekibimizle vedalaşıp sizi almayı bekleyen aracımıza geçeceksiniz. Ardından sizi otelinize götüreceğiz. Otelinize vardığımızda programımız başarılı bir şekilde tamamlanmış olacak.

Bize Katılın 

[WPSM_AC id=2264]

En Popüler Aktiviteler

⚡Mobil Rezervasyon

Tekne Turu Alanya

Hemen Rezevrasyon
Alanya Çıkışlı ⭐⭐⭐⭐
Tekne Turu eğlenceli ve keyifli bir gün Alanya tekne...
200.00 Şimdi Rezervasyon Yap Tur Günü Öde
⚡Mobil Rezervasyon

Mahmutlar Türk Hamamı

Şimdi Al Sonra Öde
Alanya Çıkışlı ⭐⭐⭐⭐
Alanya Türk Hamamı'na gitmek için istediğiniz zaman seçebilirsiniz ,...
25.00 Şimdi Rezervasyon Yap Tur Günü Öde
⚡Mobil Rezervasyon

Alanya Dolphin Park

Hemen Rezevrasyon
Alanya Çıkışlı ⭐⭐⭐⭐
Alanya Yunus Parkı'nı ziyaret etmek , suların en...
27.00 Şimdi Rezervasyon Yap Tur Günü Öde
⚡Mobil Rezervasyon

Alanya Catamaran Tekne Turu

Şimdi Al Sonra Öde
Alanya Çıkışlı ⭐⭐⭐⭐
Alanya Katamaran Turu ile sizi mükemmel Türk Akdeniz'in mağaraları...
20.00 Şimdi Rezervasyon Yap Tur Günü Öde
7/24 Müşteri Desteği Herhangi bir soruyu çevrimiçi sohbet, telefon veya e-posta yoluyla cevaplamak için hazırız.
[WPSM_AC id=2232]
Kolay Rezevrasyon