⚡Mobil Rezervasyon

Antalya Dalış Turu

SİDE Çıkışlı ⭐⭐⭐⭐

Hemen Rezevrasyon

800.00 Şimdi Rezervasyon Yap Tur Günü Öde
    Size En iyi hizmeti sunuyoruz.
  • 7/24 Müşteri Desteği
  • En İyi Fiyat Garantisi
  • Kolay Rezervasyon
  • Tur Gününde Ödeme
  • Ücretsiz Transfer
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

Antalya Scuba Dalış Turları ile Dalış Tecrübesi 

Antalya scuba dalış turları ile farklı bir deneyim yaşamak ve denizaltı canlılarını yakından görmek ister misiniz? O halde Antalya Konyaaltı’nda gerçekleşecek olan dalış turları ile Antalyaturu tercih etmelisiniz! Her gün gerçekleşen turlarımız ile yüzme bilmiyorsanız dahi, endişelenmenize gerek yok. Deneyimli ve profesyonel ekibimizle birlikte, sizlerin her daim yanında oluyoruz ve hem tekne içerisinde hem de dalış sırasında, tüm merak ettiklerinizi yanıtlıyoruz. Üstelik hiçbir ekipman getirmenize de gerek yok! Antalyaturu ekipmanlarımızla, kapalıysanız dahi size özgü kıyafetlerimiz, her zaman hizmetinize sunulmaktadır. Ayrıca, dalış yapmak istemiyorsanız da Antalya scuba dalış turları teknemizde yer edinebilir, dalış yapan kişileri seyredebilir ve tekne içi sunduğumuz yemeklerden de faydalanabilirsiniz!

Konyaaltı Dalış Turları ile Yeni Canlılar Keşfedin!

Eğitmenlerimiz eşliğinde Sıçan Adası ve Çaltıcak bölgelerinde gerçekleşen Konyaaltı dalış turları, tamamıyla her tecrübeye uygun şekilde hazırlanmıştır. İster acemi olun, ister tecrübeli isterseniz de dalış sertifikası programı ile tecrübenizi sabitleyin. Acemi dalgıçlar programımız ile başlangıcı yapabilir, tecrübeli dalgıçlar programımız ile mağara dalışları veya sualtı balık dalışları yaparak, unutulmaz bir an yaşayabilirsiniz. Üstelik profesyonel olmak ve bunu da profesyonel bir firma ile sağlamak istiyorsanız, PADI veya CMAS brövelerini alabilmek için, dalış sertifikası programımıza katılabilirsiniz. Her gün gerçekleştirdiğimiz bu turlarda yerinizi almak, “Hep aynı şeyleri yapıyorum, farklı şeyler denemeyelim.” diyorsanız ve denizaltı canlıların eşsiz dünyasını, profesyonel dalgıçlarımızla keşfetmek istiyorsanız, hemen Antalya scuba dalış turları ile yerinizi almalısınız!

Antalya Scuba Dalış Turları Fiyatları ile Keyifli Anlar Sunuyoruz!

Antalya scuba dalış turları fiyatları ile sizlere hem keyifli dakikalar hem de denizaltı dalışı hakkında bir deneyim yaşatmak istiyoruz. Hizmetimizdeki kalitemiz, ekipman desteğimiz ve tekne içi yemek servisimiz gibi pek çok şeyi en uygun fiyatlarla size sunmamız, tamamen Antalyaturu’nun benimsemiş olduğu müşteri memnuniyeti ile harmanlanmaktadır. Her tecrübeye uygun dalış stillerimiz ile yeraltının müthiş dünyasına katılmak, mağara dalışları veya sualtı batık dalışları yapmak gibi bir deneyimi, en uygun

Günübirlik Tur Programı

Sezon boyunca her gün düzenlediğimiz günübirlik dalış turuna tüm misafirlerimiz davetlidir. Tecrübe olup olmaması, yüzme bilip bilmemek, ekipman olmaması vs. hiçbir şey sizin dalış yapmanıza engel değildir. Biz her şeyi hallediyoruz. Siz sadece denize gider gibi geliyorsunuz ve aşağıdaki programımızı uyguluyoruz:

Toplanma – Saat 09:50 civarı transferli aldığımız misafirleri ve kendi gelen misafirleri Konyaaltı’ ndaki Setur yat limanında karşılıyoruz.

Tur Başlangıcı – Saat 10:00 civarı teknemiz limandan ayrılıyor ve dalışları gerçekleştireceğimiz koya gidiyoruz.

İlk Dalış – Saat 10:30 – 12:00 arası Sıçan Adası ve Çaltıcak bölgesinde gruplar halinde ilk dalışları gerçekleştiriyoruz.

Öğle Yemeği – Saat 12:00 – 13:00 arası teknede öğle yemeği ikram ediyoruz.

İkinci Dalış – Saat 13:00 – 14:30 arası farklı bir noktaya gidiyoruz ve ikinci dalışları gerçekleştiriyoruz.

Limana Dönüş – Saat 15:00 – 15:30 civarı limana dönüyoruz ve vedalaşıyoruz.

Acemi ( Beginner ) Dalgıçlar

Dalış turlarımıza katılan misafirlerimizin büyük bir kısmı acemi dalgıçlardır, yani ilk defa dalacak olanlardır. Acemi dalgıçlar ile eğitmen eşliğinde dalışlar gerçekleşmektedir.


Tecrübeli ( Diver ) Dalgıçlar

Tecrübeli dalgıçlar ile yapacağımız dalışlar yine eğitmen eşliğinde gerçekleşmektedir. Misafirimizin tecrübe seviyesine göre mağara dalışları veya sualtı batık dalışları yapılmaktadır.


Dalış Sertifika Programı

Dalış sporunu profesyonel bir uğraş haline getirmek isteyen misafirlerimiz bizim eğitimlerimize katılıp gerekli dalışlarını da tamamladıkları takdirde PADI veya CMAS brövelerini alabilmektedirler.

Antalya Dalış Turu

 KONYAALTI

Antalya’ nın plajları size artık eskisi kadar cazip gelmiyor mu? Öyleyse plajda güneşlenmek ve denizi seyretmek yerine teknede güneşlenip denizaltını keşfetmeye ne dersiniz? Cevabınız Evet ise Antalya Konyaaltı’ ndaki Setur Marina’ dan çıkan özel donanımlı dalış teknemizle denize açılıp 2 farklı noktada yapacağınız dalış etkinliğimiz ve teknede geçirceğiniz hoş vakit tam size göre!

[WPSM_AC id=2264]

En Popüler Aktiviteler

7/24 Müşteri Desteği Herhangi bir soruyu çevrimiçi sohbet, telefon veya e-posta yoluyla cevaplamak için hazırız.
[WPSM_AC id=2232]
Kolay Rezevrasyon