Alanında Uzman Rehberler


Tüm rehberlerimiz en fazla iki rotada görevlendirilir ve hizmet verdiği lokasyonlar konusunda deneyimli ve uzmandır.

Turizm sektöründe geniş bir ürün ve hizmet yelpazesine sahip olan OthemesNET, sürekli yenilenen ve geliştirilen ürün ve hizmetleriyle sektördeki yerinin daha da üst seviyelere taşımaktadır. Vermiş olduğu hizmetlerle pek çok kişinin tatil organizasyonlarının daha hızlı bir şekilde gerçekleşmesini sağlayarak bu konudaki büyük bir açığı kapatmaktadır. Othemes.net üzerinden rezervasyonlarınızı gerçekleştirmekte olan firmamız hem bireysel hem de kurumsal hizmetleriyle cazip fiyatlardan yararlanarak konaklama ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

Bilet Satış

Yurtiçi ve yurtdışı uçak biletlerinizi farklı alternatifler sunarak en uygun bileti almanızda size yardımcı olalım. Acentemiz A grubu ve IATA belgelidir. Uluslararası hava taşımacılığına dahil olan tüm havayollarının tüm yetki ve olanaklarına sahiptir. Yurt içi ve Yurt dışı uçuşlarınızda kusursuz hizmet vermeyi amaçlar. Bir uçuş için sorulabilecek tüm sorularınıza cevap verelim.

Kurumsal Konaklama

OthemesNET güvencesi ile konaklamada konforu ve kaliteyi yakalayın. İster yurtiçi, ister yurtdışı tüm iş ve tatil amaçlı seyahatlerinizde, farklı kategorilerde binlerce otel ve konaklama merkezi alternatifleri sunuyoruz. Erken rezervasyon kolaylığı, doğru seyahat planlaması, toplu satın almadan doğan maliyet tasarrufu ve daha birçok imkan sağlayarak,seyahati sizin için avantaja çeviriyoruz.

Yurt Dışı Kültür Gezileri

Dünyanın tüm ülkelerine kişiye, gruplara ya da çalıştığımız çözüm ortaklarının hazırlamış olduğu ortak paketlere özel yapılan turlar ile benzersiz bir deneyimler yaşatmaktayız. Şirketlerin sektör çalışanları ve bayileri için talep ettikleri bayi gezileri ve toplantıları için benzersiz organizasyonlar ile hizmetinizdeyiz.

 Yurt İçi Kültür Gezileri

Tecrübeli rehber kadrosu ile hazırlanan sıradışı geziler.
Aslında bildiğimiz/gördüğümüz yerlere bambaşka bir bakış açısı sunacak yenilikçi turlar.
Uçaklı/Uçaksız şehir turları.
Deneyimli şoför kadrosu ile yapılan otobüslü geziler.
Aile bireyleri ve şirket çalışanları için hazırlanan kapalı gruplara özel geziler.
Not : Yapılan turlarımız şirketimiz tarafından kayıtlı müşteri iletilişim e mail adreslerine güncel olarak mail atılmaktadır.

 Yurtiçi Organizasyon Danışmanlığı

Yurtiçi seyahat ve organizasyon danışmanlığımız kapsamında ;
Kişilerin tercihleri doğrultusunda hazırlanmış özel tur programları, Avantajlı fiyat, lokasyon odaklı münferit ve grup otel rezervasyonları istenilen ölçüde detaylandırılmıştır.

OthemesNET farkıyla, tüm kurumsal seyahat ihtiyaçlarınız çözüme ulaşıyor. Titiz çalışma prensibimiz, dinamik ekibimiz ve geniş hizmet seçeneklerimiz ile seyahatiniz boyunca her detayı sizin için düşünüyoruz. İster küçük bir aile işletmesi, ister uluslararası bir şirket olun, her bütçeye ve ihtiyaca göre çözüm üretiyoruz. Tüm yurtiçi ve yurtdışı seyahatlerinizde hem sizlere, hem de müşterilerinize en yüksek kalitede hizmet sunuyoruz.

7/24 Müşteri Desteği Herhangi bir soruyu çevrimiçi sohbet, telefon veya e-posta yoluyla cevaplamak için hazırız.
[WPSM_AC id=2232]
Kolay Rezevrasyon