Rafting Turları Alanya Side Belek Antalya


Nisan sonundan Eylül sonuna kadar her gün turumuz vardır. Diğer zamanlarda da belirli günlerde turlar düzenleriz.
Bizim gibi profesyonel firmalar ile yaptığınız sürece rafting aktivitesinin hiç bir tehlikesi yoktur.
Nehrin sakin aktığı dönemlerde, yani yaz döneminde, 5 yaşından itibaren rafting aktivitesine katılabiliniyor.
Denize gidermiş gibi gelin. Yani deniz kıyafetiniz, yedek kıyafet, havlu.
Erkekler için en idaeali alta deniz şortu, üste çıplak bedene can yeleği giymeleridir. Bayanlar da genellikle alta bikini altı veya deniz şortu, üstlerine bikini üzerine can yeleği giyiyorlar. Raftingde kıyafet standardımız yok. Özetle, herkes suda nasıl rahat ediyorsa öyle giyinebiliyor. Haşema giyen misafirimiz de var, bikini giyen misafirimiz de. Herkes başımızın tacıdır.
Sandalet tarzı terlikler veya su ayakkabıları giyebilirsiniz. Bunlara sahip değilseniz bizim tesisimizden plastik ayakkabı kiralayabilir veya satın alabilirsiniz.
Biz herkese suda batmayan özel can yeleği giydiriyoruz. Bu sayede misafirler isteseler bile suda batamazlar. Zaten yüzme molalarında yüzmek istemeyen botta kalır ve yüzmeye katılmaz. Yüzerlerse de can yelekleri onları suyun üstünde tutar.
Kendi aracı ile gelenler özel eşyalarını araçlarına kilitliyorlar. Bizim transfer araçlarımız ile gelenler de özel eşyalarını minibüslere koyuyorlar. Araçları kilitliyoruz, araçlar otoparkımızda bekliyor, tur bitiminde araçları açıyoruz. Tabi çok kıymetli eşya getirmemenizde fayda var.
Fotoğraf ve video konusunda gruba soruluyor, gruptan isteyenler olursa fotoğraf ve video çekiliyor. Tur bitiminde ekstra ücretli olarak satın alabiliyorsunuz.
Antalya merkezinde her yerden aldırırız; ayrıca Kemer, Kundu, Belek, Boğazkent, Serik, Side, Manavgat ve Alanya’ dan da sezon süresince her gün transferimiz mevcuttur.
Tavuk şiş, pilav, makarna ve salata çeşitleri.
Kendi aracınız ile geldiğinizde biz size sabah konum yolluyoruz, konumu takip ederek bizim bitiş noktasındaki restoranımıza geliyorsunuz. Aracınızı oraya park ediyorsunuz. Biz sizi kendi araçlarımız ile başlangıç noktasına götürüyoruz. Raftingi yapıl tekrar bitişe araçlarınıza ulaşıyorsunuz.
Kalabalık grup olmadığınız sürece önden bir ödeme talep etmiyoruz. Transferli de olsanız, kendiniz de gelseniz ödemeyi tesise geldiğinizde nakit olarak yapıyorsunuz.
10 kişi kapasiteli orijinal rafting botlarımız ve 2 kişi kapasiteli şişme kano botlarımız mevcuttur.
Özel bot kapatmak için 10 kişi ücreti ödemeniz gerekir.
Haftaiçi günlerde tek sefer yapılıyor. Haftasonları özellikle piknikçiler için sabah 8:30′ da başlayıp 12:30 gibi biten seansımız; 11:00 gibi başlayıp 14:30 gibi biten seansımız; saat 15:00 gibi başlayıp 18:30 gibi biten seansımız mevcuttur. Şayet kendi grubunuz varsa veya özel rafting botunda rafting istiyorsanız dilediğiniz gün dilediğiniz vakitte rafting yaptırırız.
Dürüst olmak gerekirse yemek yememeniz bizim zararımıza. Yemek yemezseniz size içecek satamayız, içecek satamazsak da ekstra para kazanamayız. Dolayısıyla, yemek yemediğinizde fiyat değişmez.
7/24 Müşteri Desteği Herhangi bir soruyu çevrimiçi sohbet, telefon veya e-posta yoluyla cevaplamak için hazırız.
[WPSM_AC id=2232]
Kolay Rezevrasyon