SIKÇA SORULAN SORULAR


SIKÇA SORULAN SORULAR

Çünkü Antalya, sahip olduğu iklim ve doğal güzellikleri ile pek çok tarzda aktiviteyi misafirlere sunabiliyor. Dolayısı ile her yaşam tarzında ve her bütçeye sahip misafirler Antalya’ da tatilini rahatlıkla geçirebiliyor.
İllaki bizim firmamızı seçin demiyoruz; ama tatilinizi veya katılacağınız turları mümkün olduğunca sorunsuz geçirmek istiyorsanız mutlaka tecrübeli ve Antalya’ ya hakim firmalar ile çalışın.
Tur günlerimiz sene içerisinde çeşitli periyotlarda her gün de olabiliyor haftada belirli günler de olabiliyor. Örneğin rafting, yat turu, dalış vs. yaz döneminde her gün olurken; kayak turları da sömestre döneminde her gün oluyor.
Bize göre en sağlıklı rezervasyon sistemi bizi iletişim bilgilerimizde bulunan telefon numaralarımızdan arayarak telefonda rezervasyon vermenizdir. Sitemizde yer alan rezervasyon formumuz veya e-posta adresimiz üzerinden de rezervasyon yollayabilirsiniz. Ama elimizde olmayan sebeplerden ötürü rezervasyonunuz bize ulaşmamış ise siz yine de teyit için bizi arayınız.
7/24 Müşteri Desteği Herhangi bir soruyu çevrimiçi sohbet, telefon veya e-posta yoluyla cevaplamak için hazırız.
[WPSM_AC id=2232]
Kolay Rezevrasyon