⚡Mobil Rezervasyon

Konaklı Tekne Kiralama Alanya

Alanya Çıkışlı ⭐⭐⭐⭐

5 - 6 Saat

10.00 Şimdi Rezervasyon Yap Tur Günü Öde
    Size En iyi hizmeti sunuyoruz.
  • 7/24 Müşteri Desteği
  • En İyi Fiyat Garantisi
  • Kolay Rezervasyon
  • Tur Gününde Ödeme
  • Ücretsiz Transfer
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

Konaklı Tekne Kiralama Bilmeniz Gerekenler 

Tur Günleri Her gün Focus Alanya Aktiviteler 2022
Tur Saatleri Her saat 7 /24
Dahil olanlar Ulaşım,sigorta,öğle yemeği,alkolsüz içecekler(sınırsız)
Dahil olmayanlar Alkollü içecekler(isteğe bağlı)
Öneriler Mayo,havlu,güneş kremi,güneş gözlüğü,havlu,terlik,şapka

 Konaklı Alanya Özel Tekne Turu Programı

Focus Alanya özel tekne (yat) turu aile ve özel gruplar için vip yatımız ile düzenlediğimiz bir Alanya tekne turu programdır.Alanya özel yat turunu günün .

Turumuz 3 şekilde yapılmaktadır. Misafirlerimiz aşağıda yazacağımız tur şekillerinin kendilerine uygun olanı seçmektedirler.

1.Seçenek: Gündüz turu adını verdiğimiz turumuz sabah 10:00 ile 15:00 arasında 5 saatlik bir program çerçevesinde organize edilmektedir.

2.Seçenek: Mehtap ve Sunset turu adını verdiğimiz turumuz saat 16:00 ile 20:00 arasında toplam 4 saatlik yapılmaktadır.

3.Seçenek: Tur saatlik ücret üzerinden fiyatlandırılır.

Alanya Gündüz Tekne Turu
Sabah 10: ile 15:00 arasında yapılan turdur. Alanya limanından hareket edildikten sonra zamanı Kızıl Kule ve Tersane önünde ilk yüzme molası verilir. Daha sonra Korsanlar Mağarası, aşıklar Mağarası ve Alanya Akvaryumda balıklar izlenir. İkinci yüzme molası Cleopatra Plajında verilir. İkinci yüzme molası bittikten sonra sakin bir koyda öğle yemeği servis edilir. Öğle yemeği verildikten sonrasında açık denize çıkılır ve dönüş yoluna geçilir. Dönüş yolunda 2 noktada daha yüzme molası verilir. Saat 15:00’de Alanya Limanına dönmüş olunur.

Bu şahane programımıza katılmanız için yapmanız gereken tek şey ön ödeme olmadan rezervasyon oluşturmanız.Daha sonra misafirlerimizi konakladıkları otellerden transferle alıyoruz.Limana doğru harekete geçiyoruz.Alanya teknemizde yerlerinizi aldıktan sonra sonsuz mavinin içinde büyülü bir yolculuğa çıkacaksınız. Bu yolculukta sizleri Korsanlar,Aşıklar ve Fosforlu Mağara karşılayacaktır.Sonrasın da kıyılarda turlarımız devam edecektir.Bu muhteşem yolculuğunuza kaptanımızın enfes öğle yemeği de eşlik edecektir.Son olarak Focus Alanya Tours ailesi sizleri hiçbir ücret talep etmeden tekrar konakladığınız otellere geri bırakacaktır.

Alanya Yat Kiralama Fiyatları

Alanya Yat Kiralama için yapacağınız tek şey bir tuş uzaklığında bulunan rezervasyon butonuna tıklamak olacaktır.Üstelik hiçbir ön ödeme talep etmiyoruz. Focus Alanya Tours ailesi olarak 40’ı geçik yat programı düzenlemekteyiz. Programlarımıza karşı geri dönüşler daima pozitif olup bizi mutlu etmektedir. Alanya Yat Kiralama programına katılmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir,yatların fotoğraflarını görebilir ve fiyatlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sapadere Kanyon Alanya Konaklı

Tur Dönemi 0-6 Yaş Arası Tur Fiyatı
2022 FİYAT İCİN ARAYIN LÜTFEN 10.00 10.00
[WPSM_AC id=2264]

En Popüler Aktiviteler

7/24 Müşteri Desteği Herhangi bir soruyu çevrimiçi sohbet, telefon veya e-posta yoluyla cevaplamak için hazırız.
[WPSM_AC id=2232]
Kolay Rezevrasyon