⚡Mobil Rezervasyon

Okurcalar Rafting Turları

Okurcalar Alanya Çıkışlı ⭐⭐⭐⭐

Hemen Rezevrasyon

20.00 Şimdi Rezervasyon Yap Tur Günü Öde
    Size En iyi hizmeti sunuyoruz.
  • 7/24 Müşteri Desteği
  • En İyi Fiyat Garantisi
  • Kolay Rezervasyon
  • Tur Gününde Ödeme
  • Ücretsiz Transfer
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

Günübirlik Rafting Turu

Antalya’ nın en popüler ve en eğlenceli aktivitelerinden biri olan rafting turları sezon boyunca her gün düzenlenmektedir.


Tur Programı

Toplanma – Saat 10:50 civarı transferli alınan misafirler ve kendi gelen misafirler Köprülü Kanyondaki bitiş noktamızda karşılanır.

Bilgilendirme – Saat 11:00 civarı misafirler ne yapmaları ve ne yapmamaları konusunda bilgilendirilir.

Ekipmanlar – Bilgilendirmenin ardından misafirlere rafting ekipmanları dağıtılır ve rafting başlangıç noktasına gidilir.

Yürüyüş – Doğa ile iç içe bir parkurda kısa bir yürüyüş ardından botlara ulaşılır ve rafting başlar.

Rafting – Saat 11:30 civarı rafting sporu için özel üretilmiş botlara binen misafirler 14 kilometrelik en uzun parkurun keyfini çıkarırlar.

Molalar – Rafting boyunca nehirde çeşitli noktalarda yüzme, atıştırma, ağaçtan atlama ve zipline molaları verilir.

Rafting Bitişi – Saat 14:30 – 15:00 arası misafirler bitiş noktasına ulaşırlar ve kurulanıp kıyafet değiştirirler.

Yemek – Rafting boyunca yorulan misafirler bitiş noktasındaki restoranımızda öğle yemeği alırlar. Yemekte tavuk şiş, pilav, makarna ve salata ikramımız vardır.

Ayrılış – Aktivite bitiminde saat 15:30 – 16:00 arası misafirler mutlu bir şekilde tesisimizden ayrılırlar.

Antalya’ daki Rafting Merkezi
Köprülü Kanyon Milli Parkı

Köprülü Kanyon, Isparta’nın Sütçüler ilçesinde başlayan ve Antalya’da denize dökülen, rafting yapmaya uygun bir akarsudur. Rafting yapılan bölgeye , Serik ile Manavgat arasında bulunan yol ayrımından kuzeye, Toros Dağları istikametine yol alınarak 38 km gidildikten sonra ulaşılır. Köprülü Kanyon’ da yapabileceğiniz aktiviteler:

Rafting – Rafting için en güvenli nehir.

Kanoing – İki kişilik kanolar ile geçilebilen rafting parkuru.

Camping – Kamp yapmak için uygun camping tesisleri.

Piknik – Tertemiz sularla çevrili piknik alanı.

Zipline – Özel makara düzeneği ile halattan kayarak nehirden karşıya geçme.

Antalya Rafting Turları ile Heyecanın Doruklarına Ulaşın!

Antalya rafting turları ile maceralı bir aktiviteye hazır mısınız? Doğa harikası Köprülü Kanyonun serin sularında yaşayacağınız rafting deneyimi, Antalyaturu ile daha da eğlenceli olacak! Isparta’dan başlayarak, Antalya’dan denize akan bir vadi olan Köprülü Kanyon, rafting merkezlerine ev sahipliği yapmakta. Doğanın eşsiz görüntüsüne, iki tane köprüsüyle eşlik ediyor ve Türkiye’nin en uzun kanyonu olarak, rafting turları için vazgeçilmez bir konumda yer alıyor. Özellikle de firmamız Antalyaturu ile gerçekleşen rafting turlarında, güvenlik ve macerayı, size bir bütün olarak sunmamız da keyifli bir zaman dilimi geçirmenize olanak sağlıyor!

Köprülü Kanyon Rafting Deneyimleriniz, Antalyuru ile Unutulmaz Olacak!

Botlar, kürekler gibi gerekli tüm ekipmanların en iyisini sağlayan firmamız Antalyaturu ile size kalan tek şey; terlik dışı seçebileceğiniz uygun ayakkabılar, havlu veya kamp yapmaya kararlıysanız, kamp malzemelerini getirmek olacaktır. Çünkü Antalyaturu, Köprülü Kanyon rafting turları ile gerekli tüm bilgilendirmeleri sağlıyor ve rafting yapacağınız bölgeyi tanıtarak, doğanın güzellikleri ile buluşmanızı sağlıyor! Rafting denilince ilk akla gelen yerlerden biri olan Köprülü Kanyon ile yaşayacağınız rafting deneyimi sonrası, Antalyaturu restoranımızda sizlere ikram edeceğimiz yemekler ile sizin bir şey düşünmenize gerek kalmıyor! Üstelik, sadece rafting yapmakla kalmak istemeyen, doğanın güzelliğini, kamp ateşi ile de tatmak isteyen herkes; suyun yanı başında kamp yapma olanağına sahiptir. Antalya rafting turları içerisinde geçekleştirdiğimiz molalarda; yüzme, zipline veya ağaçtan atlama gibi etkinliklerimizle de macerayı, üst boyutlara taşıyoruz!

Antalya Rafting Turu Fiyatları ile Müşteri Dostu Oluyoruz!

Antalya rafting turu fiyatları, sizlere yaşatacağımız deneyim, eğlence, macera ve pek çok şeye göre oldukça uygundur. 80 TL gibi bir meblağ ile doğayla iç içe olmanızı, rafting yapacağınız bölgeyi tanımanızı ve zipline, ağaçtan atlama gibi etkinliklerde bulunup, ardından yemek ikramı sağlamak, kulağa oldukça hoş geliyor, değil mi? İşte, Antalyaturu, tüm bunları sizler için sunuyor! Antalya’nın eşsiz güzelliklerinden doğa ile buluşmak ve Antalya rafting turu deneyimini, harika bir rafting merkezi ile tatmak istiyorsanız, adresiniz Antalyaturu olmalı. Çünkü güvenlik ekipmanlarının tam olduğu bir sistemde, gözünüz arkada kalmadan eşsiz bir maceraya deneyimi yaşamak, bizimle oldukça mümkün!

Tur Dönemi 0-6 Yaş Arası Tur Fiyatı
2022 FİYAT İCİN ARAYIN LÜTFEN 15.00 25.00
[WPSM_AC id=2264]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Popüler Aktiviteler

7/24 Müşteri Desteği Herhangi bir soruyu çevrimiçi sohbet, telefon veya e-posta yoluyla cevaplamak için hazırız.
[WPSM_AC id=2232]
Kolay Rezevrasyon