⚡Mobil Rezervasyon

SİDE DALIŞ TURU

SİDE Çıkışlı ⭐⭐⭐⭐

Şimdi Al Sonra Öde

550.00 Şimdi Rezervasyon Yap Tur Günü Öde
  Size En iyi hizmeti sunuyoruz.
 • 7/24 Müşteri Desteği
 • En İyi Fiyat Garantisi
 • Kolay Rezervasyon
 • Tur Gününde Ödeme
 • Ücretsiz Transfer

Side Dalış Turu – Büyüleyici Side Su altı Müzesi

Akdeniz, muhteşem doğası, güneşi ve kültürel zenginlikleriyle bambaşkadır. Fakat, belki de asıl harikulade güzellik denizin altında sizi bekler. Rengarenk balıkları, deniz canlılarını ve mercan kayalıklarını görmeye doyamayacaksınız. Ayrıca, Side Su altı Müzesi derinlerdeki muhteşem eserleriyle sizi kendine hayran bırakacak. Tam günlük bu turda, deneyimli profesyonel eğitmen dalgıçlarımızla ister deneyimli olun ister deneyimsiz, Akdeniz’in su altını keşfe çıkacak ve harika bir gün geçireceksiniz. İddia ediyoruz ki bu turdan sonra tekrar dalmak isteyeceksiniz.

 • Otel Transferi
 • Tüm Sigortalar
 • Dalış Ekipmanları
 • Türkçe Rehberlik Hizmeti
 • Yeni başlayanlar için eğitim
 • Her biri yaklaşık 30 dakikalık 2 dalış
 • Öğle yemeği

Side Tüplü Dalış Turu Hakkında Bilgi

Misafirlerimizi otellerinden klimalı konforlu araçlarımızla alacak ve Side Limanında demirli bizi koyu maviliklere götürecek teknemize bineceğiz. Profesyonel dalgıçlarımız tarafından verilecek eğitimden sonra dalış ekipmanları misafirlerimize dağıtılacak ve dalgıçlarımız eşliğinde 40 dakikalık 2 dalış gerçekleştirilecek. Avrupa’nın en büyük su altı müzesi Side’de bulunmaktadır; dalışlarımızı burada gerçekleştireceğiz. Bu noktada dalmak sizin için apayrı bir deneyim ve ayrıcalık olacak.
Side Tüplü Dalış Turunda ayrıca, teknede öğle yemeğinizi yiyeceksiniz. Yemek menüsünde tavuk sote, makarna ve salata bulunmaktadır. Teknede ve dalış esnasında tüm güvenlik önlemleri özenle alınmaktadır. Dalış yapmak istemeyenler için de güvertede güneşlenme veya şnorkelle yüzme keyfi bulunmaktadır. Tüplü dalış için 12 yaş sınırı vardır. Dalış aktivitesine katılmak istemeyen misafirlerimiz ve 12 yaş altındaki miniklerimize yarı ücret uygulanmaktadır.
Side Dalış Turuna katılabilmek için temel yüzme bilgisi dışında herhangi bir dalış tecrübesine gerek yoktur. İlk kez dalış yapacak olan misafirlerimiz genellikle kuşku veya heyecan duymaktadırlar. Sizi temin ederiz ki tüplü dalış dünyada yapılabilecek en güvenli etkinliklerden biridir. Ayrıca, profesyonel eğitmen dalgıçlarımız tarafından gerekli eğitim ve bilgilendirme dalış öncesi siz değerli misafirlerimize verilecektir. Korkularınızdan arının ve Side’nin büyülü su altı dünyasına adımınızı atın.

Eğitmen dalgıçlarımız sertifikalı ve işlerinde profesyoneldir. Dalışlarınızı yapmadan önce ekipmanların kullanımı ve su altında nasıl davranmanız hakkında gerekli eğitim ve bilgilendirmeyi sizlere sağlayacaklardır. Ayrıca, dalışlarınız esnasında dalgıçlarımızda sizlerle beraber olacaklar ve rehberlik edeceklerdir. Dalış Turu esnasında kullandığımız tüm ekipmanlar, yüksek kalitede, yeni ve uluslararası tüplü dalış standartlarına uygundur ve tüm bu dalış ekipmanları size tarafımızca verilecektir. Bu tura katılmak için herhangi bir ekipman getirmenize gerek yoktur. Sadece havlu ve mayolarınızı beraberinizde getirmeniz yeterlidir. Dalmak istemeyenler için de teknede kullanımınıza açık şnorkel ve deniz gözlüğü bulunmaktadır. Kendi teknenizde güneşleniyor gibi hissedin veya Akdeniz’in mavi sularında balıklarla yarışın.

[WPSM_AC id=2264]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Popüler Aktiviteler

⚡Mobil Rezervasyon

Side Hamam Masaj Sauna

RELAX TUR
Çıkışlı ⭐⭐⭐⭐
Side hamam aktivitesine katıldığınızda Türk hamamı geleneksel hamam keyfi...
30.00 Şimdi Rezervasyon Yap Tur Günü Öde

Side Özel Kiralık Motoryat

Şimdi Al Sonra Öde
SİDE Çıkışlı ⭐⭐⭐⭐
Side Özel Motoryat Kiralama Side Kiralık Özel Motoryat, Özel...
10.00 Şimdi Rezervasyon Yap Tur Günü Öde
⚡Mobil Rezervasyon

SİDE ATV TURU

Hemen Rezevrasyon
SİDE Çıkışlı ⭐⭐⭐⭐
Sizde tatilinizde tekne turundan farklı alternatifler arıyorsanız bu aktivitemizi...
30.00 Şimdi Rezervasyon Yap Tur Günü Öde
⚡Mobil Rezervasyon

Side den Rafting Turu

Şimdi Al Sonra Öde
SİDE Çıkışlı ⭐⭐⭐⭐
Side Rafting Turu Side rafting turunda 15 ve 30 dakika...
20.00 Şimdi Rezervasyon Yap Tur Günü Öde
7/24 Müşteri Desteği Herhangi bir soruyu çevrimiçi sohbet, telefon veya e-posta yoluyla cevaplamak için hazırız.
[WPSM_AC id=2232]
Kolay Rezevrasyon