⚡Mobil Rezervasyon

Side den Rafting Turu

SİDE Çıkışlı ⭐⭐⭐⭐

Şimdi Al Sonra Öde

20.00 Şimdi Rezervasyon Yap Tur Günü Öde
    Size En iyi hizmeti sunuyoruz.
  • 7/24 Müşteri Desteği
  • En İyi Fiyat Garantisi
  • Kolay Rezervasyon
  • Tur Gününde Ödeme
  • Ücretsiz Transfer

Side Rafting Turları Hemen Katıl

 Otelden ayrılış
Rafting bölgesine varış
Ekipman ve brifing
Köprüçay nehri boyunca rafting
Öğle yemeği
Otele dönüş

Kalkış / varış saati: 08:30 – 18:00

Ücrete Dahil Olanlar:
 Otele ve otelden transfer
Sigorta
Envanter, ekipman
Brifing
Eğitmen
Öğle yemeği

Ek Ücret:
 İçecekler
Fotoğraflar ve DVD (isteğe bağlı)
Rafting için ayakkabı (isteğe bağlı)

Yanınıza almanız gerekenler: mayo, güneş kremi, havlu, değişim için giysi

ALANYA RAFTİNG TURLARI FOCUS ALANYA TUR

 

SİDE RAFTİNG TURU

Rafting adı verilen botlar ve kürekler yardımı ile akış hızı yüksek olan nehirlerde yapılan bu program, son yıllarda yarışlar düzenlenen spor haline gelmiştir. 1900 lü yılların başında Amerikalılar raftları nehirde yük taşımacılığı yapmak için kullanmıştır. Hatta 2. Dünya Savaşı’da dahi kullanılmıştır.


Doğal olarak spor olarak gelişmeye başladığı ülkede Amerika olmaktadır. Sobek Expedition adında bir kulüp keşif yapmak için yer yer gezmiştir. Türkiye’ye 1982’de Çoruh Nehri ‘ne gelmişlerdir. Türkiye’de rafting Dalaman Çayı, Fırtına Deresi, Köprü çay, Dim Çayı, Maçka, Manavgat Çayı, Kelkit Çayı, Tortum, Melen Çayı ve Çoruh Nehri gibi birçok yer rafting sporunun en çok yapıldığı mekanlardır.


Ayrıca rafting yapılacak yerler zor ve kolaylık bakımından derecelerine göre ayrılır bu da 1-6 arasında değişmektedir. Side rafting turu ile sizlerde takım çalışmasına dahil ola bilirsiniz. Hiçbir deneyime gerek olmadan 2-10 kişilik botlarla kaptanın yönlendirmesiyle yapılacak olan tura bireysel ve grup arkadaşlarınızla gelebilirsiniz.


2 kişilik kanolar da mevcuttur. Hem gününüz harika manzaralarla, bol oksijenle ve sıcak havalara inat serinleyerek geçer. Side rafting turu programımız transfer araçlarımızla sizleri bulunduğunuz adresleriniz den alınmanız ile başlar.


Manavgat Çayı’na toplanma yerlerine geldiğinizde ise sizi rehberler bilgilendirir ve gerekli can yeleğini, kaskı, ve kürekleri verir. Daha sonra rafting yapılacak parkura götürülürsünüz ve gruplar halinde botlara dağılırsınız.


Bu mükemmel suda hem diğer botlarla su savaşı yapacak hem heyecanı dorukta yaşayabileceksiniz. Çeşitli mola yerlerinde yüzebilecek hatta gezebileceksiniz.


Buz gibi suyla kendinize geleceksiniz. Ortamın da verdiği huzurla günlük stresiniz den düşüncelerinizden uzaklaşacaksınız. Rafting toplanma alanına geri dönüldüğünde ise tura dahil olan yemekleriniz hazır olmuş olacak.


Rafting turuna katıldığınızda düşünecek hiçbir şey kalmıyor sadece dalgalarla dans edin doyasıya eğlenin adrenalini doyasıya hissedin. Transfer araçlarımızla adreslerinize bırakılarak da turumuz son bulacaktır.


Side Rafting Turu Sorgun’dan Rafting Sorgun bölgesinden rafting turuna katılarak adrenalin dolu dakikalar yaşayacak, eğlenceye doyacaksınız. Kumköy’den Rafting turu Kumköy’den rafting turu sizleri köprülü kanyonun muhteşem görüntüsünü seyredip, nehirde kano ve botlarla yarışarak rafting yapmaya davet ediyor.


Titreyengöl çıkışlı rafting turu Titreyengöl’den rahat ve kolay ulaşım ile aksiyon dolu bir tur sizleri bekliyor. Rafting, kano ve bot seçenekleri ile 12 km olan parkurda gerçekleşiyor.


Manavgat’dan Rafting turu Manavgat çıkışlı rafting turuna kısa bir yolculuk ile köprülü kanyon nehrine giderek başlıyoruz. Burada eğitmenleri dinledikten sonra zorlu bir yarış ve eğlence sizi bekliyor olacak.


Kızılağaç’dan rafting turu Kızılağaç bölgesinden rafting turu heyecanlı dakikalar yaşatacak. Kanyondaki nehir tehlikeli olmadığı için çocuklarınız ile ( 0-5 yaş üstü ) katılabilirsiniz.


Kızılot Rafting turu Kızılot bölgesinden rahat ve kolay ulaşım gerçekleştirerek sizleri eşsiz köprülü kanyonu izleyip, sakin seyreden nehirde rafting keyfini yaşamaya davet ediyoruz.


Evrenseki’de rafting turu Evrenseki çıkışlı rafting turu haftanın her günü sizlere ücretsiz transferle hizmet vermekte olup, 12 kişilik botlar veya çift kişilik kanoları hizmetinize sunmaktadır.


Çolaklı’dan rafting turu Çolaklı’dan rafting turu satın alarak gününüzün renkli geçmesini sağlayabilirsiniz. Köprülü kanyonun büyülü ihtişamı ve zorlu parkurda yarış hali, tatilinize anılar katmanızı sağlayacak.

Tur Dönemi 0-6 Yaş Arası Tur Fiyatı
2022 15.00 25.00
[WPSM_AC id=2264]

En Popüler Aktiviteler

⚡Mobil Rezervasyon

Side Hamam Masaj Sauna

RELAX TUR
Çıkışlı ⭐⭐⭐⭐
Side hamam aktivitesine katıldığınızda Türk hamamı geleneksel hamam keyfi...
30.00 Şimdi Rezervasyon Yap Tur Günü Öde

Side Özel Kiralık Motoryat

Şimdi Al Sonra Öde
SİDE Çıkışlı ⭐⭐⭐⭐
Side Özel Motoryat Kiralama Side Kiralık Özel Motoryat, Özel...
10.00 Şimdi Rezervasyon Yap Tur Günü Öde
⚡Mobil Rezervasyon

SİDE DALIŞ TURU

Şimdi Al Sonra Öde
SİDE Çıkışlı ⭐⭐⭐⭐
Akdeniz’in masmavi pırıltılı sularına dalış yaparak muhteşem su altını...
550.00 Şimdi Rezervasyon Yap Tur Günü Öde
⚡Mobil Rezervasyon

SİDE ATV TURU

Hemen Rezevrasyon
SİDE Çıkışlı ⭐⭐⭐⭐
Sizde tatilinizde tekne turundan farklı alternatifler arıyorsanız bu aktivitemizi...
30.00 Şimdi Rezervasyon Yap Tur Günü Öde
7/24 Müşteri Desteği Herhangi bir soruyu çevrimiçi sohbet, telefon veya e-posta yoluyla cevaplamak için hazırız.
[WPSM_AC id=2232]
Kolay Rezevrasyon