⚡Mobil Rezervasyon

Side’den Antalya Şehir Turu

SİDE Çıkışlı ⭐⭐⭐⭐

Şimdi Al Sonra Öde

30.00 Şimdi Rezervasyon Yap Tur Günü Öde
    Size En iyi hizmeti sunuyoruz.
  • En İyi Fiyat Garantisi
  • Kolay Rezervasyon
  • Tur Gününde Ödeme
  • Ücretsiz Transfer
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

Side’den Antalya Şehir Turu

Side’den Antalya Şehir Turu Gezinin içeriği
Side’den Antalya şehir turu programımız Akdeniz bölgesinin en büyük şehri olan Antalya’ya düzenlediğimiz tura davetlisiniz. Side’den sizin için düzenlemiş olduğumuz bu gezide Antalya şehri hakkında bilginizi daha da arttırabilir, şehrin tarih kokan eski sokaklarında gezersiniz. Ayrıca isteğinize bağlı olarak teleferik gezisi veya yat gezisi tercihi sunuyoruz. Rezeravsyon yaptırırken mutlaka not düşünüz. Sizlere olağanüstü rahat Side’den bir gezi ayarlayacak ve bundan memnun kalmanızı sağlayacağız.

Sizlere bir çok seçeneği bulunan Side’den Antalya şehir turu sunmaktayız. Yolculuğumuz Düden şelalesinden başlıyor. Bu şelaleyi gezmek ve fotoğraf çekimi için size yarım saatlik bir süre verilecektir. Düden şehrin doğu kısmında bulunuyor. Muhteşem manzarası sizi hayran bırakacaktır. Şelalenin akarsuyu tahmini 40-45 metre yükseklikten Akdeniz’in suları ile buluşur. Yaratmış olduğu inanılmaz görüntü aklınızda uzun süre güzel bir anı olarak yer alacaktır. Bu şelale Akdeniz suları ile buluşan en şiddetli şelaledir.

Her yıl buraya on binlerce turist bu şelaleyi görmek için ziyarette bulunuyorlar. Daha sonra Tünektepe’ye doğru hareket edeceğiz. Antalya teleferiği sizi manzara ve mesafesiyle hayran bırakacaktır. Tepeye kalktıkça Toroslar’ın serin rüzgarları sizi Antalya’nın sıcaklığından bir nebze uzaklaşmanızı sağlayacaktır. Tepede yaklaşık 1-2 saatinizi geçireceksiniz. Dağların yaratmış olduğu muhteşem görüntü serin hava, Antalya şehir manzarası ruhunuzu dinlendirecektir. Side’den Antalya turu şehir merkezinde kaleiçi gezisiyle devam edecektir.

Eski ünlü Yivli Minare Camii ve Kesik Cami minarelerini görecek, muhteşem Adrian Kapısı’ndan Antik Antalya’ya geçiş yapacaksınız. Manzarasıyla ünlü Antalya limanı sizi bekliyor olacaktır. Side’den Antalya şehir turu ücretine dahil olanlar: Sabah oturduğunuz otellerden alınmanız ve gezi bitiminde geri getirilmeniz, sigorta, rehberlik hizmeti, Antalya teleferik veya yat turu. Ek ücretler: Öğle yemeyi ve soğuk (alkollü ve alkolsüz) içecekler.

Side’den Antalya Şehir Turu şehirin beldelerinden

Sorgun’dan Antalya Gezisi
Sorgun’dan Antalya’ya yapılacak bir gezi, eşsiz bir şehri yerel bir sakinin gözünden görmek, en ünlü turistik yerlerini keşfetmek ve Kaleiçi’nin eski kentinin renkli sokaklarında yürüyüş yapmak için bir fırsattır. Tunektepe Dağı’nın tepesine modern teleferik ile tırmanmak, konuklara muhteşem manzaralar sunacaktır.

Kumköy’den Antalya’ya Şehir Turu
Kumkoy’den Antalya şehir turu, doğanın tarihle karıştığı bir tatil metropolü olan modern Antalya’nın en ünlü yerlerini içeren yoğun bir günlük programdır. Turistler kendi gözleriyle denize akan görkemli Düden şelalelerini görecek ve şehrin antik kesiminde gezecekler.

Titreyengöl’den Antalya Gezisi
Titreyengöl’den Antalya gezi turu, her biri kendi yolunda güzel olan turun tarihi ve doğal kısımlarını içerir. Turistler, denize akan Düden şelalesinin nefes kesen güzelliğine hayran kalacaklar, İç kalenin eski kentinin otantik sokaklarında gezebilecekler ve Hadrian antik kapılarını keşfedebilecekler.

Manavgat’tan Antalya Şehir Turu
Manavgat’tan Antalya gezi turu, renkli metropolün en popüler yerlerini gezmenin yanı sıra, deniz ve plajların muhteşem manzaralarını sunan Tünek Tepe Dağı’nın zirvesine bir Teleferik yolculuğu da içeren bir günlük gezi programıdır. Tur boyunca sizlere deneyimli Türk rehber eşlik edecektir .

Kızılağaç’tan Antalya Gezisi
Kızılağaç’tan Antalya gezi turu, sahildeki merkezi tesisi yakından tanımak, tarihinin tüm sırlarını öğrenmek ve nefes kesen doğal manzaraya hayran olmak için harika bir fırsattır. Programa ünlü Düden Şelaleleri ve Teleferik bileti ile şehrin eski kısmının tarihi bir turu dahildir.

Kızılot’dan Antalya Şehir Turu
Kızılot’dan Antalya, birçok kişinin sadece karlı bir alışveriş deneyimi için bir fırsat olarak gördüğü bu antik şehrin eşsiz tarihini misafirlere tanıtacak. Antalya, açık denize akan ünlü Düden Şelaleleri ve Tünek Tepe Dağı teleferiği, İç kale antik bölgeleri ve daha fazlası dahil olmak üzere ilgi çekici yerler açısından zengindir.

Evrenseki’den Antalya’ya Gezi

Evrenseki’den Antalya’ya yapılacak gezi, renkli Doğa’nın büyülü dünyasına dalmanıza ve bölgenin en popüler tatil beldesine daha yakından bakmanıza yardımcı olacaktır. Tur programı, turistler arasında bilinen en popüler yerlerden birkaçını içerir. Örneğin, suları Akdeniz’e akan görkemli Düden Şelalesi, Tünek Tepe Dağı’nın tepesindeki panorama ve buna benzer yerler.

Çolaklı’dan Antalya Turu
Çolaklı’dan Antalya’ya yapılan tur, Türkçe konuşan bir tarihçi rehber eşliğinde, konukları sahildeki en büyük tatil beldesi, zengin tarihi ve doğasının atmosferini ve rengini tanıtacak. Turistler, manzaraya hayran olmak, Düden şelalesinin sularının uçurumdan denize nasıl düştüğünü görmek için Tünek Tepe Dağı’nın zirvesine teleferikle tırmanma fırsatına sahip olacaklar.

Tur Dönemi 0-6 Yaş Arası Tur Fiyatı
2022 REZEVRASYON BİLGİ İCİN ARAYIN LÜTFEN Ücretsiz 20.00
[WPSM_AC id=2264]

En Popüler Aktiviteler

7/24 Müşteri Desteği Herhangi bir soruyu çevrimiçi sohbet, telefon veya e-posta yoluyla cevaplamak için hazırız.
[WPSM_AC id=2232]
Kolay Rezevrasyon